KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545351
nr 1454 5351
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Oljemålning, Stad. Signerad. Olja på pannå, 35x29, cm, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:39:28
14/3 11:38:07